Моторист е в кома след тежка катастрофа на бул. „България“ в София. Сигналът за произшествието е подаден в ранните часове на деня.
Пострадалият е в изключително тежко състояние. Той е откаран в ИСУЛ, където лекарите се борят за живота му, пише БГНЕС.
Снимка: Архив
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Мъж загина при катастрофа край харманлийското село Иваново
27.06.26 15:03
695