Моторист е в болница след катастрофа в Пловдив. Инцидентът е станал минути преди 22 ч. Снощи, когато на ул. „Съединение“ в Тракия, лек автомобил „Дачия“ предприел обратен завой и отнел предимството на мотоциклета. 42-годишният водач е пострадал.
Той и 21-годишният шофьор на колата са изпробвани за употреба на алкохол, като стойностите са отрицателни.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
32 катастрофи само за ден у нас! Има загинал и ранени
24.06.26 09:41
598
Пиян шофьор отнесе три паркирани коли, извади пистолет
24.06.26 08:07
2879