Временно движението при км 332 на АМ "Тракия", в посока София се осъществява само в изпреварващата лента поради ПТП, съобщиха от АПИ.
Ограничено е преминаването по активната лента в участъка. Трафикът се регулира от пътна полиция. Шофирайте внимателно и със съобразена скорост.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Джип се вряза в автобус в София
27.06.26 20:25
24
Нова тежка катастрофа, тир разцепи мантинела на АМ "Тракия"
27.06.26 19:45
436
Кола се обърна при катастрофа в София, жена пострада
27.06.26 18:15
394