6 души са в болница, след катастрофа на пътя Средец-Бургас, съобщава Нова телевизия.
Автомобил с великотърновска регистрация навлиза в насрещното платно и удря челно кола, която се движи в посока Бургас.
Петима от виновния автомобил са откарани в болницата.
За преглед в откарана и съпругата на собственика на бургаския автомобил.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Появиха се нови кадри от катастрофата на АМ "Струма"
25.06.26 17:22
436