Две от перлите на Първа лига Ияд Хамуд от Локомотив (Пд) и Кристиян Добрев от Ботев (Пд) бяха наградени на церемонията за "Футболист на годината". Талантите влязоха в историята на българския футбол, след като попаднаха в топ 5 на най-младите дебютирали футболисти в родния елит.
"Благодаря за наградата, надявам се, че това ще е стимул за младите и за всички деца", Ияд Хамуд.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Григор Димитров на четвъртфинал в Майорка
24.06.26 21:22
181
Волейболният Локо запази още един основен играч
24.06.26 19:50
208