В столичната зала "Раковски" се проведе първото официално контролно за годината на националния отбор по художествена гимнастика.
На него участие взе и националният отбор девойки ансамбъл, пише БГНЕС.
Невяна Владинова, Катрин Тасева, Боряна Калейн, Ерика Зафирова и Петя Борисова представиха новите си композиции.
Първото официално състезание на новия ансамбъл ще бъде Гран при на Москва, което ще се проведе от 17 до 19 февруари. На днешното контролно присъства и президентът на федерацията по художествена гимнастика Илиана Раева.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Пловдивчанката Елизара Янева не успя да преодолее втория кръг на квалификациите на Уимбълдън
25.06.26 09:40
70
Григор Димитров на четвъртфинал в Майорка
24.06.26 21:22
232
Волейболният Локо запази още един основен играч
24.06.26 19:50
215