ЦСКА 1948 спечили с 2:1 контролата си срещу Локомотив (Пловдив), която се игра в село Рилци.

През първия четвърт час Наумов спаси два удара на Салинас и Карагарен. Първи до гол обаче стигнаха гостите, които откриха резултата чрез Валентин Йосков в 30-ата минута.

Само пет по-късно Локомотив изравни. Димитър Илиев овладя пред наказателното поле и пусна към Салинас вдясно, а той от своя страна с прецизен шут възстанови паритета.

Осем минути след почивката Пиргов спаси изстрел на Галин Иванов.

През втората част червените бяха по-добри и отново излязоха напред в резултата чрез Галин Иванов, който се разписа с топовен шут извън наказателното поле в 62-ата минута.

Локомотив опита да отговори на предизвикателството след удар с глава на Петров, който засече центриране от фаул, но стражът на ЦСКА 1948 спаси.

Локомотив: Пиргов, Крачун, Биков, Гомис, Витанов, Умарбаев, Руан, Карагарен, Салинас, Илиев, Минчев