Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) ще изиграе утре (27.01) поредната си контролна среща по време на зимната си подготовка. Съперник ще е Етър (Велико Търново).
Двубоят ще се състои на “Арена Симитли” и ще е с начален час 14:00ч.
Тази сутрин “черно-белите” тренираха на изкуствения терен до стадиона на Вихрен (Сандански), а следобед ще се готвят в Микрево.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
414