Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) посети днес защитената местност Рупите. “Черно-белите” използваха почивния ден, за да се разходят до там.
Локомотивци разгледаха храм-паметника „Св. Петка Българска”, лечебните минерални извори с температура 74°C, както и къщата, където е живяла пророчицата баба Ванга.
Утре пловдивчани продължават с двуразовите тренировки.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
414