Щабът и играчите на Локомотив премериха сили на пейнтбол. Това се случи вчера следобед в Белозем.
Футболистите на “черно-белите” бяха в неведение и до последно не знаеха за изненадата.
Играта на пейнтбол донесе много настроение в лагера на Локомотив преди предстоящата шампионатна среща срещу ЦСКА 1948 в неделя.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
440