Старши треньорът на Локомотив Пд Бруно Акрапович естествено бе доволен от победата срещу ЦСКА с 1:0 на Лаута. Той каза, че отборът му е спечелил заслужено и заяви, че в България няма расизъм, по повод истерията след мача България - Англия.

През първото полувреме играхме много добре. Контролирахме играта. Имахме хубави акции и резултатът можеше да е още по-добър. През второто полувреме на терена се появиха много качествени футболисти за съперника и не беше толкова лесно. Закономерен успех и заслужени три точки, каза Акрапович.

ЦСКА е силен отбор и ако им оставиш поле за изява, ще страдаш. Опитвахме се да не го правим и да контролираме съперника. Комплименти за защитата и за вратаря ни. Щастлив съм, че играхме по този начин срещу такъв опонент. Искам да подчертая нещо - в България няма расизъм! Имам всякакви футболисти, от всякакви националности. Мога да кажа, че всички са толерантни. Не може заради група хора да страдат всички, завърши Акрапович.

Силен Локомотив отказа ЦСКА, доигра мача с 10 душиТомашевич с гол и червен картон при 1:0 за черно-белите на Лаута