
Президентът на Локомотив София Иван Василев и треньорът на тима Станислав Генчев разясниха за интереса към наставника от страна на Ботев. Генчев заяви, че е имало само един разговор с представители на Ботев, а президентът Василев каза, че никой от "канарчетата" не го е потърсил.
„Имаше запитване към мен от Ботев Пловдив, но аз в момента съм с договор и няма как да се получи. Имаше много спекулации, а аз имах само един разговор. Няколко седмици се пише за това, но това са спекулации. В момента няма как да напусна Локомотив София“, заяви Генчев.
„Не съм отказал на Ботев Пловдив за Стаси Генчев, защото не съм получил такова запитване. Генчев е един от най-добрите млади треньори в България, но не съм получавал такива запитвания“, заяви Иван Василев.
Ботев назначи за нов треньор вчера португалеца Бруно Балтазар.
Още от категорията
Виж всички
Безобразен Ботев остана на дъното след загуба от Монтана, фенове нахлуха на терена - търсят сметка от играчите

Феновете на Ботев: No Popov, No Party
