Ботев отново записа много слаб мач на Колежа и продължава да няма победа и вкаран гол на новия стадион. Тимът загуби с 0:2 домакинството си на Локомотив София, а Карлос Франса и Станислав Костов отбелязаха голове за гостите. Феновете на Ботев бяха бесни от продукцията на своите и ги освиркаха и отново скандираха "Всички вън"!

В 5-та минута удар на Красиан Колев прелетя над вратата.

В 7-та минута Вутов центрира, Аргилашки изпусна топката, а Алан Диас на празна врата реализира. Първоначално голът беше признат, но след преглед с ВАР беше отменен за нарушение на

В 11-та Красиан Колев стреля от фаул, но топката срещна гредата, а след това при добавката Етоо прати кълбото в аут.

В 22-та минута изстрел на Антонио Перера беше уловен от Гайе.

В 29-та минута Божидар Кацаров стреля с глава, а Аргилашки улови.

В 32-та минута Красиан Колев стреля от фаул, но топката премина покрай вратата.

В 44-та минута Карлос Франса пое топката и стигна до наказателното поле, където без проблем реализира - 0:1.

В добавеното време Секулич стреля, но ударът му не затрудни Гайе.

В 56-та минута удар на Бароан бше избит в корнер от Гайе. Последва нов удар на Бароан, който вратарят на Локо София спаси.

В 64-та минута Красиан Колев отправи удар, който рикошира в играч на Локо София и изненада Гайе, но топката отново срещна напречната греда.

Последва и изстрел на Секулич, който беше избит в корнер от Гайе.

В 69-та минута Генев стреля с глава, но над вратата.

В 71-та минута Секулич отправи хубав удар, но Гайе изби в корнер.

В 76-та минута Локо София вкара втори гол, след като топката достигна до Костов, който стреля, а Супрайен блокира удара му, но бранителя и Аргилашки не се разбраха и нападателят на Локо София ги изпревари и реализира - 0:2.

В 85-та минута изстрел на Секулич с глава премина над вратата.

В добавеното време Секулич стреля след корнер, а Гайе улови.

Следващият вторник Ботев гостува на Арда.

Ботев: Георги Агилашки, Джаспър Ван Хертъм, Виктор Генев, Самуел Супрайен, Джеймс Етоо, Антонио Перера, Па Конате (Самуел Акере 61 мин), Николай Минков (Рой Херман 61 мин), Красиан Колев (Абдулайе Траоре 81 мин), Антоан Бароан, Мартин Секулич

Локомотив София: Бабакар Гайе, Селсо Рапозо, Матеус Роча, Алан Диас, Божидар Кацаров, Дейвид Малембана, Красимир Милошев, Антонио Вутов (Лука Иванов 81 мин), Бруно Франко, Димо Бакалов (Станислав Костов 63 мин), Карлос Франса