Общинска полиция и звеното за скоби към Синя зона проведоха акция край новотела в Кършияка, видя репортер на TrafficNews.bg.
Докато скобаджиите слагаха блокиращите приспособления на колите, пропуснали да си пуснат есемес за Синя зона, то униформените глобяваха наред неправилно спрели автомобили. Ежедневно в уличките около гранд хотел „Пловдив“ е истински хаос с паркирани неправилно автомобили. Причината е, че половината от улиците там са Синя зона, а другите места са оскъдни, което кара шофьорите да спират в насрещното или качени по тротоарите.
Акциите в района ще продължат, като целта е безобразното паркиране в целия квартал да се сведе до минимум.

Още от категорията
Виж всички
Премиерът: Дефицитът в бюджета ще бъде доста над 3%
Делян Добрев вече не е депутат
Парламентът гласува оставката на Делян Добрев
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?