Пожар гори в двора на УМБАЛ "Свети Георги" в Пловдив, съобщи читател на TrafficNews.
Контейнер пълнен с боклуци е бил запален нарочно. На място има пожарна, която се опитва да потуши пожара.
Пожарът е станал тази сутрин около 7:30ч.
Нашият читател пише още, че в района мириже ужасно на гума и отпадъци.




Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
24.06.26 13:22
3843
Земетресение от 4,9 е регистрирано край Турция
24.06.26 13:18
496
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
5456
Лято, вируси и деца: Кога температурата е повод за тревога
24.06.26 09:00
2727