Коледната елха на площад “Стефан Стамболов", която радваше пловдивчани и гости на града през целия месец декември, беше демонтирана днес, предаде репортер на Trafficnews.
Празничното дръвче бе монтирана в края на ноември, а светлините й бяха запалени точно на първи декември.
Пловдивската елха в висока 13 метра, с над 4 хиляди зелени клончета, а заедно с украсата тежи тон и половина. По време на празничните дни тя се превърна в любимо място за снимки на пловдивчани, които използваха приятното време, за да се разходят по центъра на града и да се заредят с коледно настроение.




Още от категорията
Виж всички
„Трафик СОТ" опроверга Илиян Филипов: Договорът с община Пловдив е за 750 хил. евро, за 7 години сумата е 4 млн. евро