"Искам да уверя работниците на ВМЗ и жителите на Сопот, че заводът е в стабилно състояние, наблюдава се ръст на производството и че широката социална програма, която започнахме, ще продължи". Това каза изпълнителният директор на оръжеийницата Иван Иванов след като сложи подписа си под меморандум за партньорство с община Сопот.
Кметът Деян Дойнов изрази убеденост, че с документа се слага началото на добро и активно сътрудничество и благодари на новото ръководство за възстановения диалог между общината и стратегическото за региона предприятие, което е най-големият работодател в него.
Иван Иванов и Деян Дойнов обсъдиха възможностите за партньорство в рамките на културния календар на Сопот. По време на разговора се обсъдиха и въпроси, свързани с противопожарната безопасност и медицинското обслужване, както бъдещо ефективно ползване на спортната база на завода от жителите на Сопот.
Още от категорията
Виж всички
Инспектори обучиха земеделски производители от Община Марица как да предотвратяват пожари