Разследват кражба на значителна парична сума в Пловдив. Вчера 20-годишен шофьор от Горна Оряховица съобщил, че от управлявания от него товарен автомобил „Мерцедес“ била задигната чантичка с около 20 000 лева и други вещи.
По данни на младия мъж, посегателството от незаключения микробус било извършено за времето от 9.30 ч. до 9.50 ч. в търговска база на ул. „Брезовско шосе“. В рамките на досъдебно производство работата по изясняване на обстоятелствата около сигнала продължава.
Още от категорията
Виж всички
Над 10 часа акция в Столипиново: Полиция влезе в имоти и златарски магазин, има задържани
Симона Радева вече е в затвора в Сливен