Започнаха измамите, свързани с приемането на еврото. 40-годишна жена преведе 5000 лв. на онлайн платформа. Тя била излъгана, че по този начин средствата ѝ ще бъдат превалутирани.
От ГДБОП съобщиха, че измамата е разкрита. Извършителите са чужденци.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Арестуваха пиян шофьор край Пловдив, иззеха колата му
23.06.26 11:42
1137
Задържаха трима за кражба на люцерна и сено край Раковски
23.06.26 11:37
464
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
144
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1658