Възрастна двойка от Стара Загора даде на телефонни измамници над 11 000 лева и стана поредната жертва на този вид измами. Това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.
Вчера пострадалите - 70-годишна жена и 67-годишен мъж, които живеели на семейни начала, съобщили, че след телефонно обаждане били въведени в заблуждение, по схемата "съдействие на полицията".
Работата по изясняване на случая продължава в рамките на образувано досъдебно производство.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Над 10 часа акция в Столипиново: Полиция влезе в имоти и златарски магазин, има задържани
28.06.26 17:00
16101
Симона Радева вече е в затвора в Сливен
27.06.26 14:00
3092