Откриха тяло в Борисовата градина в София, потвърдиха от СДВР. То е намерено в близост до входовете откъм сектор В на Националния стадион „Васил Левски“.
Районът е отцепен, има силно полицейско присъствие
Криминалисти от 1-во районно работят на място.
По информация на bTV тялото е на млад мъж.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Спипаха апаш във Велинград, откраднал алкохол и парфюми
24.06.26 12:50
420