Мъж на 86 години е настанен за лечение в болница, след като непознат е влязъл в дома му и му е нанесъл прободна рана в корема, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Стара Загора.
Оттам уточниха, че инцидентът е станал вчера в старозагорското село Дълбоки. Сигнал на спешния телефон 112 е подал съсед на пострадалия, който го е открил.
Възрастният мъж е без опасност за живота. По случая се води досъдебно производство.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Откриха над 70 бойни пистолета в кола на Капитан Андреево
26.06.26 09:47
218
Съдът остави в ареста обвиняемия за убийството на Лъвов мост
25.06.26 18:15
1585