Мъж пренощува в полицията в Хисаря за нарушение на обществения ред. В първите минути на вчерашния ден съдействието на служителите било потърсено от местен ресторант, след като клиент в нетрезво състояние се държал неприемливо към персонала и други посетители.
Установена е самоличността на извършителя – 35-годишен жител на старозагорска област. В рамките на образувано бързо производство той е отведен за едно денонощие в районното управление.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Над 10 часа акция в Столипиново: Полиция влезе в имоти и златарски магазин, има задържани
28.06.26 17:00
554
Симона Радева вече е в затвора в Сливен
27.06.26 14:00
2786