Автор на кражба от мюсюлмански храм е установен от служители на полицейския участък в гр. Сърница. Вчера от местното настоятелство на храма подали сигнал в участъка, че апаш е проникнал в сградата на джамията. Била извършена кражба на кутия за дарения с намиращите се в нея пари. След незабавно предприетите действия по разследване месните полицейски служители стигнали до самоличността на извършителя. Оказало е, че това е 14-годишен тийнейджър от родопското градче. По случая е образувано досъдебно производство, а с непълнолетния работят криминалисти и инспектор „Детска педагогическа стая“.
Още от категорията
Виж всички
Над 10 часа акция в Столипиново: Полиция влезе в имоти и златарски магазин, има задържани
Симона Радева вече е в затвора в Сливен