Жена от столичния квартал "Овча купе" апелира за помощ в социалната мрежа. Баба й е изчезнала тази сутрин и никой не я виждал оттогава.
"Това е баба ми и е в неизвестност от 8:30ч тази сутрин 25.07. Пусната е за издирване вече, тъй като е с лека деменция и е вероятно да се скита някъде. За първи път излиза без да се обади и да каже къде отива. Баба е висока 1.55см, предполага се, че е облечена с дрехите от снимките - цикламена шарена тениска и черен панталон, както и черна жилетка.
Възможно е да е тръгнала в посока гара Горна Баня - Перник - Земен и да се е качила на влак.", пише Вержиния Джерманова.
Тя моли всеки, който има някаква информация, да се свърже с нея на тел. 0886856037.

Още от категорията
Виж всички
Премиерът Румен Радев връчи националния флаг на олимпийските отбори по природни науки
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.