От днес започва ремонтът по ул. "Ген. Паринсов" в участъка между "Шишман" и "Ген. Гурко". Очкава се смяната на ВИК мрежата да приключи до 11-ти април, съобщават от Столична община.
След реконструкцията на "Софийска вода" по тази отсечка ще започнат планираните строително-монтажни работи за обновяване на Централната градска част. Ще бъде пренареден паважът, ще бъдат направени нови тротоари и ще бъде допълнено озеленяването. Ако няма съществена промяна на метеорологичните условия ремонтът трябва да приключи до 30 май.
Още от категорията
Виж всички
Теменужка Петкова за бюджета на Гълъб Донев: Разходите са с почти 3 млрд. повече от проекта на кабинета Желязков
Дете е паднало в шахта в близост до комплекс в София