Тежка катастрофа е станала в столичния квартал "Орландовци", съобщи Блиц.бг.
Инцидентът е станал на улица "Мара Бунева".Ром се е забил в полицейски бус "Мерцедес", след като не е спрял на знак „Стоп”.
Виновният водач е задържан, а трима служители на МВР, пътуващи в буса, са откарани за преглед в болница.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Годишната винетка поскъпва на 64.50 евро от 1 август
25.06.26 09:48
358