Ботев ще изиграе още две контроли през тази седмица.

Вчера тимът започна с успех с 4:0 срещу Спартак Плевен в контролите.

В петък Ботев ще срещне Арда, а проверката е от 10:00ч. на клубната база на тима в Коматево.

В събота от 20:00ч. Ботев се изправя срещу косовския Балкани. Отборът е участник в Лигата на конференциите, а спарингът в събота ще бъде на Колежа.