Прокуратурата влезе в сградата на Община Сунгурларе, предаде Нова телевизия. Поводът - досъдебно производство под надзора на Окръжна прокуратура – Бургас.
Извършват се претърсвания и изземвания на документи, посочват от държавното обвинение.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
И през следващите дни се очакват опасно високи температури
26.06.26 22:13
185