Основен пловдивски булевард тъне в мрак, сигнализира читател на TrafficNews.bg. Втора вечер осветлението от северната страна на бул. „Освобождение“ в ЖР „Тракия не функционира.
„От кметството до Пощата лампите не светят. Абсолютна тъмница е“, пишат нашите читатели. Освен че това е предпоставка за ПТП, много хора заобикалят мястото заради тъмницата.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Заради пътуване до Пампорово на жената на Мицкоски: Скопие сезира НАТО и иска извинение от София
24.06.26 15:08
1298
Увеличават социалната пенсия за старост
24.06.26 13:43
706