Голям пожар бушува в столицата. За това сигнализират граждани във фейсбук. Стихията избухнала на ул. "Славянобългарска".
Няколко екипа пожарникари се борят с пламъците. Пристигнал е и екип на МВР.
Гъстият пушек от огъня се издига високо над квартала.
Очаквайте подробности!


Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Екстремните горещини поставят и птиците в риск
27.06.26 23:14
168
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
1097
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
871