Сигнал за бомба в столичен търговски център, съобщиха от МВР. Посетителите са били евакуирани, предава БТА.
Заплахата е била подадена около 10:30 ч., като е било съобщено, че има взривно устройство в мола на бул. "Александър Стамболийски".
На място е започнала проверка.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Дете е паднало в шахта в близост до комплекс в София
24.06.26 20:10
1028