Две дървета паднаха върху автомобил в столичния квартал "Изгрев" в четвъртък. В колата били жена и 5-годишното ѝ дете, предаде Нова телевизия.
Като по чудо при инцидента няма пострадали.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Екстремните горещини поставят и птиците в риск
27.06.26 23:14
201
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
1146
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
888