Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов се отказва от депутатския си имунитет. Това съобщи самият той в специално изявление в кулоарите на парламента. Решението си е взел след разговор с парламентарната група на ГЕРБ.
"Ще си дам имунитета въпреки толкова очевидната направа от тогавашния главен прокурор срещу мен", заяви Бойко Борисов в парламента.
"Аз вярвам и на българския съд и прокуратура. Няма да бъда жертва на шантаж и изнудване, за да си прокарват своите решения".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Дете е паднало в шахта в близост до комплекс в София
24.06.26 20:10
1083