3 деца пострадаха при игра с пиратки в столицата, като според информация на МВР инцидентът е станал в района на Южния парк.
Две от децата са в Пирогов, като едното е с нараявания на ръцете, а другото с наранявания на лицето. Те са на около 14-годишна възраст.
Третият пострадал е в ИСУЛ с по-леки травми, предава БТВ.
Предполага се, че децата са се опитали да направят самоделни бомбички, но все още не е ясно какво точно се е случило.
Снимката е илюстративна!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фентанил изплува при мащабна акция на МВР в Пещера, откриха десетки дози от опасния наркотик СНИМКИ
26.06.26 13:44
148
Откриха над 70 бойни пистолета в кола на Капитан Андреево
26.06.26 09:47
668