Втора шумна сватба в рамките само на 3 дни тече в момента в Столипиново. Кръшни кючеци и веселба тресат пловдивския квартал, въпреки нестихналата опасност от зараза с коронавирус.
Миналия ден сватбалите взимаха булка между улиците „Елба” и „Ландос”, сега фиестата се разразява на улица "Възход" 60. Естествено - всички са без маски и ръкавици - те пречат в случая.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Опасно! Деца се разхождат по висок блок в "Тракия"
20.06.26 19:07
1476