Стари пружини за легла, дюшеци, строителни и битови отпадъци извадиха тази сутрин работници на „Чистота” изпод Пешеходния мост.
С фадрома боклуците бяха натоварени на самосвал, събрани и извозени са два камиона отпадъци. Мястото се почиства периодично, но скоро след това отново се превръща в незаконно сметище.
Днешната акция е свързана с инициатива за заграждане на пространството, което да предотврати бъдещо замърсяване.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
6036