Катастрофа е станала рано тази сутрин в центъра на Пловдив. Джип е ударил водач на тротинетка на булевард „Цар Борис III Обединител” в района с кръстовището с „Граф Игнатиев”.
По информация на TrafficNews.bg водачът на тротинетката е откаран с линейка в болница. Според очевидци е бил контактен след инцидента. На място има два полицейска екипа.





Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Появиха се нови кадри от катастрофата на АМ "Струма"
25.06.26 17:22
272