Американският президент Доналд Тръмп обяви в събота, че се отказва окончателно от идеята да постави под карантина щатите Ню Йорк, Ню Джърси и Кънектикът, след като говори по-рано днес за тази възможност за борба с коронавируса, съобщи БГНЕС.
Президентът заяви, че е поискал Центъра за контрол на заболяванията да разпространи "твърдо" известие, което да ограничава придвижването на влизане или излизане от тези щати, без да затваря техните граници.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Властите в Гърция строят жилища за лекари, учители и полицаи
23.06.26 12:52
384
Ким Чен Ун: Пазим се от глобалната несигурност с ядрена мощ
23.06.26 10:29
455
Хеликоптер се разби в САЩ, екипажът оцеля
23.06.26 09:55
348
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
228
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1664