3 000 медици във Франция остават без работа заради това, че отказват да се имунизират, съобщи Нова тв.
Десетки други са подали молба за напускане, защото не искат да се ваксинират срещу COVID.
Това се случва, след като здравните власти задължиха медицинския персонал да се имунизира. Здравният сертификат ще важи до 15 ноември.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Италия конфискува руски активи за 2 млрд. евро
23.06.26 16:07
337
Скандал в РСМ заради висш служител с фирма в България
23.06.26 15:24
1141