Четири медала извоюваха малки спортисти на Националното първенство по Карате-До Шотокан до 12г., което се проведе в София. Деян Илиев стана вицешампион в дисциплината санбон кумите 10-8 кю, при 7-9 годинишните в категория +30 кг. и грабна среброто. Децата са възпитаници на спортен клуб "Олимпик 2019"  Пловдив.

В същата дисциплина при 10-11 годишните, 9-7 кю в категория +38 кг. Денис Илиев се окичи с бронзов медал, като се класира на трето място. В дисциплината ката индивидуално при 10-11 годишните, 9-7 кю вицешампион на България стана Александър Даскалов и захапа среброто.

В същата дисциплина на почетната стълбичка стъпи също така и Драган Щерев, който се класира трети и грабна бронзов медал. Елизабета Абгарян преодоля елиминацията в дисциплината ката и се нареди след челната тройка. Иво Адамов, Владимир Атанасов, Цветомир Мандуров и Николета Николаева, която се класира на четвъртото място в дисциплината ката се представиха отлично и демонстрираха характер и боен дух.