Ботев беше глобен с 1000 лева за използване на бомбички по време на двубоя срещу Нефтохимик за Купата.
За нерегламентирано използване на бомбички, на основание чл.37, ал.1, т.22, б.Б от ДП /2016/2017/ – ДК наказва ПФК „Ботев“ гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 1000 лева.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Григор Димитров на четвъртфинал в Майорка
24.06.26 21:22
106
Волейболният Локо запази още един основен играч
24.06.26 19:50
165