Локомотив беше глобен с 300 лева от ДК към БФС заради използване на димки и факли в двубоя срещу Черно море.
Ето и решението:
За нерегламентирано използване на факли и димки, на основание чл.37, ал.1, т.22, б.А от ДП /2016/2017/ – ДК наказва ПФК „Локомотив“ гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 300 лева.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Григор Димитров на четвъртфинал в Майорка
24.06.26 21:22
137
Волейболният Локо запази още един основен играч
24.06.26 19:50
185