Паралелната продажба на билети за трите последователни домакински двубоя на "Ботев" ще продължи и в деня на първия от въпросните мачове - този срещу "Черно море".
Ботев пусна 200 допълнителни билета за централната трибуна за мача с Черно море утре. Утре до 13:00 часа билетите ще се продават във фен магазина в Коматево, след което ще бъдат пуснати на касата.
Все още има останали 50 билета за Централната трибуна за мача с Левски. За Нефтохимик все още има повече пропуски.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Григор Димитров на четвъртфинал в Майорка
24.06.26 21:22
106
Волейболният Локо запази още един основен играч
24.06.26 19:50
165