Отборът на Локомотив (Пловдив) набор 2003 ще срещне Левски (София) на 1/2-финалите на Републиканското първенство, стана ясно след жребия, който бе изтеглен днес. Възпитаниците на Даниел Димитров ще са домакини в първата среща на 24 юни от 18:00 на Лаута, а на 27 юни ще са гости в София от 10:30. На 1/8-финалите Локомотив отстрани Черноморец (Бургас) - 3:3 след двата мача и 4:2 при дузпите. След това "черно-белите" елиминираха и Ботев (Пловдив) след общ резултат 2:1.

Победителите от двойките се определят в две срещи при разменено гостуване. Играят се две полувремена по 35 минути, а при равенство в редовното време се преминава към дузпи. В другата среща се изправят отборите на ЦСКА-София и Лудогорец (Разград). Финалът в надпреварата е на 1 юли.