Женският отбор на Локомотив-Пълдин завърши сезона с победа. Възпитаничките на Ангел Славов надвиха Левски (Чепинци) с класическото 3:0 и записаха четвърта поредна победа в Държавното първенство. През първото полувреме преобладаваше битката в центъра на терена, като „черно-белите“ владееха инициативата. На два пъти, след чудесни двойни подавания, състезателките на домакините изскачаха сами срещу вратарката на гостите, но бяха маркирани спорни засади. В 42-рата минута главният съдия отсъди пряк свободен удар на границата на наказателното поле. Зад топката застана Александра Янева, която с прецизен удар даде преднина на своя тим за 1:0.

През второто полувреме домакинките излезнаха тотално преобразени и започнаха да показват своя стил на игра. В 67-та минута Кристияна Димитрова отбеляза за 2:0, а 4 минути по-късно се стигна и до класическото 3:0. Кефалова изведе Манчева, която се озова фронтално срещу вратарката на Левски. Опитната състезателка не сбърка, като елегантно прехвърли стража на гостите.

Състав: 1. М. Богданова, 22. Диана-Михаела Атанасова, 9. А. Дачева, 88. М. Стойчева, 4. С. Лазарова (2. Б.Мишева – 53 мин.), 14. Ж. Стрезова (11. П. Ангелова – 23 мин.), 13. М. Пейкова-73 мин.), 6.С.Кефалова, 16. Ф. Петрова, 5.А. Янева (17. Х. Ланкес – 76 мин.), 77. К. Димитрова (7.С.Пантова – 79 мин.), 10. Ц. Манчева (3. Р.Тачкова – 79 мин.)