Линейка влезе на терена на стадион "Локомотив" и откара фен на Локомотив в болница. Това стана по време на мача с Хебър, който в момента върни и Локо води с 3:1.
Това наложи кратко прекъсване на двубоя. Линейката влезе на терена и беше паркирана до тъча, където между трибуна Бесика и новостроящата се трибуна Спортклуб.
Фенове на Локо помогнаха на привърженика, който беше вкаран в линейката.
Все още не е ясно какво е станало с фена.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
347