Капитанът на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев удължи договора си с клуба. Срокът на новия контракт е до лятото на 2022 година.
ПФК Локомотив пожелава успех на Димитър Илиев в следващите двубои с екипа на „черно-белите“, да има честта да вдигне още купи като капитан на любимия отбор и да продължава да радва с играта си верните фенове на отбора!, се казва съобщението на сайта на черно-белите.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
194