Проспахме първите двайсетина минути и логично получихме два гола, заяви старши треньорът на ЦСКА Любослав Пенев след загубата от Ботев с 2:3 в първия полуфинал за Купата на България в Коматево снощи. Той не пропусна да разкритикува и рефера Николай Йорданов, който изгони футболист на червените малко след почивката за втори жълт картон. Свикнахме вече да играем с човек по-малко. Реферът не се справи и развали хубавия мач. Ако този съдия е най-добрият за миналата година, искаме да ни свири всеки мач - той е обективен и безпристрастен, каза с ирония Пенев. Какво сподели още той, старши треньорът на Ботев Николай Киров, защитникът на ЦСКА Николай Бодуров и халфовете на Ботев Лъчезар Балтанов и Тодор Неделев - вижте в прикаченото видео:

Ботев пречупи 10 от ЦСКА в луд мач, интригата оставаЖълто-черните биха с 3:2 и пропуснаха да си осигурят по-надежден резултат в първия полуфинал за Купата