Ученици от 12 Д клас от ЕГ "Иван Вазов" поканиха своята класна госпожа Пеева на бала на полувремето на двубоя между Ботев Пловдив и Ботев Враца.
Те бяха подготвили голям транспарант, на който пишеше:
"Г-жо Пеева, Вие бяхте нашият треньор 5 години, ще излете ли на терена с нас и на финалния ни мач на 24 май?"
Те бяха подготвили и балони, а всеки един от тях подари и роза на своята класна.





Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
245
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
745
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
263